Športové výsledky live
Live

i Fortuna recenzia

 

i Fortuna fortuna-logo

Fortuna je historicky prvou stávkovou kanceláriou v strednej a východnej Európe. Prvá pobočka bola otvorená už v roku 1990. V súčasnosti sa na území Českej republiky nachádza 600 aktívnych pobočiek, ktoré spája originálny softvérový systém na príjem stávok. Na Slovensku vznikla dcérska spoločnosť Fortuny – TeRNO. Dlhodobé skúsenosti Fortuny využíva aj prvá poľská stávková kancelária Profesjonal, ktorá pozostáva zo 400 pobočiek. V roku 2008 sa k Fortune pričlenil aj chorvátsky Favorit. Fortune je medzinárodne silne vnímanou značkou. Je najväčším a najsilnejším stávkovým magnátom v strednej Európe so silným zázemím a širokou ponukou stávok. Okrem toho je Fortuna stánkovou kanceláriou, ktorá denne prináša najširšiu ponuku stávkových príležitostí a umožňuje stávkovanie aj cez internet, mobilné zariadenia či SMS správy.

Zaregistruj sa a využi vstupný bonus 1000 EUR

Plusy:

tipovanie  stránka ako aj zákaznícka podpora v slovenčine

tipovanie  stávky LIVE

tipovanie  LIVE Streamy

tipovanie  mobilná verzia a mobilné stávkovanie

tipovanie  rýchlostávky

tipovanie  široká kurzová ponuka

tipovanie  široká ponuka platobných metód

tipovanie  vernostný program

tipovanie  vstupný bonus k prvému vkladu až 100 Eur

Mínusy:

tipovanie  nižšia ponuka hier

tipovanie  výbery možné len dvoma metódami

tipovanie  nižšie kurzy na niektoré športy ako konkurencia

Športové stávky vo Fortune

Kurzovú ponuku v stávkovej kancelárie Fortuna tvorí množstvo športových odvetví, ktoré sú pri tak veľkej a úspešnej stávkovej kancelárií samozrejmosťou. Fortuna umožňuje stávkovanie na zápasy v rôznych športoch, od klasických ako hokej, futbal či hádzaná až po kriket, golf, futsal, šípky, motocykle, bowls, plochá dráha a mnohé iné. Pri futbale je možné uzatvárať stávky na ligy nielen v Európe, ale aj v Severnej a Južnej Amerike, Afrike a Ázií. Stávkujúcim sa ponúka na výber viac ako 60 možností pre tipovanie, napríklad zápas bez remízy, presný výsledok, handicapy, rozmedzie gólov, počet gólov v polčasoch a mnohé ďalšie. Pri hokeji sú umožnené stávky na európske ligy a zápasy v Severnej Amerike. Aj pri hokeji je v ponuke veľa možností pre tipujúcich. Ponuka Fortuny je naozaj široká. Okrem klasických stávok na víťazov či  tipovanie na počet gólov, stav zápasu po prvom polčase, počet gólov v prvom polčase, handicap a ďalšie ponúka aj bonusový kurz. Ten je možné pridať na tiket ako deviaty zápas, znie: bránková konštrukcia nebude mať sieť.

Vstupný bonus vo Fortune predstavuje 100%-nú hodnotu prvého vkladu, maximálne však do výšky 1000 Eur. V prípade záujmu o tento bonus musí hráč uskutočniť prvý klad na svoj účet do 10-tich dní od registrácie a do 90-tich dní od vkladu musí uskutočniť aj stávku, pričom stávka musí byť 6-krát vyššia ako bonus a uskutočnená pri minimálnom kurze. Bonus sa pripisuje dvakrát v pomere 20 a 80%. Minimálna stávka pri bežných stávkach je 50 centov, maximálna výhra predstavuje 150 000 Eur.

Zaregistrujte sa vo Fortune a využite ktorúkoľvek stávku bez rizika!

Live stávky vo Fortune

Aj v tomto prípade je ponuka Fortuny široká. Stávkovanie live je možné napríklad pri futbale, basketbale, volejbale, tenise, stolnom tenise, snookeri a ďalších.

Rýchlostávka

Rýchlostávka predstavuje unikátnu funkciu na mobilnom portáli Fortuny. Vďaka nej môžu hráči kedykoľvek rýchlo podať LIVE SOLO stávku na ktorúkoľvek príležitosť z ponuky kancelárie. Výhody Rýchlostávky sú napríklad najrýchlejšie uzatvorenie LIVE SOLO stávky na mobilnom zariadení, podanie SOLO LIVE stávky bez ohľadu na to, čo je na tikete, nebráni možnosti zostaviť LIVE AKO tiket a mnohé iné.

e-Športy

Pri e-Športoch si môžu hráči vybrať z futbalu, konských dostihov, psích dostihov, automobilových pretekov, plochej dráhy a v ponuke je aj Fortuna Cup.

Výhody I-Konta

I-Konto môžu klienti získať jednoduchou registráciou na pobočke kancelárie alebo online prostredníctvom web stránky. S týmto kontom získajú množstvo výhod: stávkovanie 24 hodín denne cez internet, SMS správy, mobil či smartfón, členskú kartu a výhody Fortuna Klubu Plus, SMS výsledkový servis, prehľad uzatvorených stávok a finančných operácií, nastavenie vlastnej užívateľskej kurzovej ponuky, bezplatný a neobmedzený prístup ku kurzovému lístku, dobíjanie svojho konta na pobočkách alebo cez bankové portály, stávkovanie ihneď po vložení vkladu či vyplatenie výhier na pobočkách alebo zaslaným na osobný bankový účet. Čo sa týka Fortuny Klubu Plus, hráči majú možnosť zbierať klubové body a za tieto body získať stávkovanie zadarmo (voľné tikety v hodnote až 5 Eur), vyššie výhry, informačný servis, športové predmety, elektroniku či zájazdy na futbalové zápasy.

Aplikácia pre mobily aj tablety

Stávkovanie prostredníctvom aplikácie je možné na zariadeniach s Androidom, iOS či Windows Phone. Aplikácia ponúka kompletný prehľad zápasov, sledovanie prenosov live a  plnohodnotný tiket. Aplikácia určená pre tablet APPLE iPAD umožňuje sledovať zápasy live a tiež plnohodnotný tiket. Nová aplikácia prináša kompletnú ponuku s priamymi prenosmi, plnohodnotným tiketom (všetky možnosti stávkovania vrátane Maxikombi LIVE) a je dostupná pre Android a Apple iOS. Okrem množstva iných noviniek prináša aplikácia aj možnosť trvalého prihlásenia bez obmedzenia pre používateľom iPhonov prostredníctvom odtlačku prsta „Touch ID“(služba musí byť na danom telefóne aktívna). Meno a heslo zadá hráč len raz a neskôr sa už prihlasuje len pomocou odtlačku prsta. Prístup k mobilnej verzií Fortuny získate vďaka adrese m.ifortuna.sk.

Stavte si LIVE vo Fortune!

Vklady a výbery

Vklady na Fortuna účet je možné uskutočniť platobnou kartou, bankovým prevodom, cez ePlatby alebo v hotovosti na pobočke. Vložiť je možné sumu od 1 Eur, pri bankovom prevode už od 0,01 Eur. Pri výberoch sú k dispozícií len dve metódy – bankový prevod (minimálne 10 Eur) a osobný výber v pobočkách (minimálne 0,01 Eur). Pokyny na prevod peňažných prostriedkov môžu hráči zadať aj prostredníctvom SMS správy.

You must be logged in to post a comment Login

Vlozit komentar