Športové výsledky live
Live

Tipsport recenzia

 

Tipsport tipsports-logo

Spoločnosť Tipsport má na Slovensku dlhoročné zastúpenie. Samotný Tipsport vznikol v roku 1991 v Českej republike ako lokálna spoločnosť.  Prvá pobočka na Slovensku bola otvorená v roku 1994 (ale pod iným názvom). Už v roku 1997 spustil Tipsport prvé internetové stránky s kurzovou ponukou. Pôvodnú slovenskú spoločnosť odkúpil český Tipsport a od roku 2006 tak má priame zastúpenie aj na Slovensku. Ako prvá stávková kancelária na Slovensku prišla s takzvanými dvojtipmi a tiež ako prvá začala ponúkať vo svojich pobočkách možnosť uskutočňovania tipov na kone a chrty. V súčasnosti patrí Tipsport medzi najväčšie a najúspešnejšie stávkové kancelárie vo východnej a strednej Európe. Svoju činnosť prevádzkuje na základe licencie Ministerstva financií SR, pričom hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie kurzových stávok predovšetkým na športové udalosti.

Zaregistruj sa a využi vstupný bonus až 999 EUR

Plusy:

tipovanie  web stránka aj podpora pre zákazníkov v slovenčine

tipovanie  vstupný bonus až 999 Eur

tipovanie  široká kurzová ponuka

tipovanie  live športy a livescore

tipovanie  online tipovanie

tipovanie  profistávka (podanie tiketu bez manipulačného poplatku)

tipovanie  tipovanie v súťažiach

tipovanie  výhra až 300 000 Eur

Mínusy:

tipovanie  menšia ponuka hier

tipovanie  nižšie kurzy

tipovanie  vo virtuálnych športoch iba eDostihy

Športové stávky Tipsport

Aj Tipsport ponúka možnosť tipovania na množstvo (nielen) výsledkov športových zápasov. Pri futbale môžu hráči tipovať na Ligu majstrov, kvalifikačné zápasy, UEFA Európsku ligu a ligy ako aj poháre v mnohých krajinách. Tipovať môžu presný výsledok zápasu, čiastočný výsledok, polčasy, handicap, góly, strelcov, víťazov, postup či stávku bez remízy. V hokeji je možné tipovať na NHL, KHL, VHL, MHL, Svetový pohár, Tipsport ligu, Ligu majstrov a ďalšie európske ligy. V ponuke sú aj ďalšie športy ako tenis, baseball, basketbal, bedminton, box, florbal, hádzaná, kriket, motošport, poker, snooker, squash či šachy. Tipsport ponúka aj spoločenské stávky, v súčasnosti napríklad kto bude novým prezidentom USA či kto bude víťazom opakovaných prezidentských volieb v Rakúsku.

Vstupný bonus môžu hráči získať až do výšky 2000 Eur. Ide o 100%-ný bonus, pričom hráč musí uskutočniť stávku vo výške 700 Eur na tiketoch, ktorých minimálny kurz je 2.0. Denný započítaný súčet stávok je max. 100 Eur. Možnosť získať maximálny bonus závisí od výšky vkladu. Ak je vklad do výšky 40 Eur (vrátane), požadovaný obrat je 5krát (vklad+bonus), pričom denný limit je 20 Eur a kurz stávok 1,50:1. Pri vklade do 200 Eur (vrátane) je denný limit 100 Eur pri kurze stávok 2,00:1 a požadovanom obrate 7x (vklad+bonus). Ak hráč vloží nad 200 Eur, má nárok na maximálny bonus 2000 Eur ak pretipuje 8násobok (vklad+bonus) pri kurze stávok 3,00:1 a denný limit je 1000 Eur.

Hráč má možnosť manipulovať so Vstupným bonusom po častiach – ak pretipuje 10% z požadovaného celkového obratu, získa 10% z celkovej hodnoty bonusu.

Tipsport umožňuje aj získanie špeciálneho bonusu k prvému vkladu vo výške 40 Eur. Ten tipér získa, ak privedie do Tipsportu kamaráta (program „Priveď kamaráta“).

Prejsť na officiálny web Tipsport

Live stávky

Live je možné stávkovať v športoch ako stolný tenis, tenis, snooker či bowls. Live score môžu hráči sledovať v futbale, ľadovom hokeji, tenise, basketbale, baseballe, hádzanej, snookri a stolnom tenise.

Súťaže

Hráči sa môžu zapojiť do 6-tich súťaží: Tipliga, Tipcup tour, súťaže v live stávkach, duely v live stávkach, Tipcup a 600 tisíc.

Profistávka

Jedná sa o novinku dostupná na každej pobočke. Tento nový špeciálny druh stávky umožňuje hráčovi podať po splnení podmienok tiket bez manipulačného poplatku. Podmienky sú dve: podanie tiketu AKU s minimálnym vkladom 30 Eur a celkový kurz na tikete minimálne 2:1. Aj napriek tomu, že bola akcia na bonusovú stávku časovo obmedzená do 10.7.2016, Tipsport ju možno po určitej dobe opäť obnoví.

Tipsport poker

Táto hra predstavuje kompletný tipovací systém na kartovú hru Poker (pravidlá Texas Hold´EM) so štyrmi hráčmi. Premieta sa na LCD monitore, pričom na obrazovke sú zobrazované karty tak rozdávajúceho ako aj karty jednotlivých hráčov. Na obrazovke môže hráč vidieť aj typy kurzovej ponuky. Hráč môže tipovať na víťaza hry, na víťaza a zároveň farbu poslednej river karty dealera (rozdávajúceho) alebo na víťaznú kombináciu, s ktorou vyhrá ľubovoľný hráč. Minimálny vklad na príležitosť je určený na 0,5 Eur, maximálny vklad na 1 tiket je 100 Eur, maximálna hodnota výhry na tiket je 500 Eur.

Netkonto (Tipkonto)

Ak hráč splní určité podmienky (cekový kurz stávky >20 = 1% z vkladu, >70 = 2%, >300 = 5% atď), získava za uzatvorené stávky bonus v podobe Netov (1 Net SK = 1 cent = 0,01 Eur). Nety sú pripisované na Tipkonto po vyhodnotení stávky a ich hodnota sa tvorí percentuálnym podielom vkladu zo skutočne uzatvorených stávok. Hráč môže za svoje stávky v rámci jedného dňa získať maximálne 500 Netov. Nety potom možno použiť ako vklad na ďalšie stávkovanie.

Mobilné tipovanie

Tipovať môžete aj prostredníctvom svojho mobilného telefónu, tabletu či iného mobilného zariadenia. Ak vlastníte zariadenie s operačným systémom Android, dostupná je pre vás v mobilnej verzií kompletná ponuka zápasov s možnosťou filtrovania, súťaže 600 tisíc a TIPCUP TOUR, Live tipovanie vrátane živých prenosov, kompletný výsledkový servis, analýzy, prístup k osobnému účtu či komunitné fórum. Pre iPhony a iPady je ponuka trochu obmedzenejšia, dostupné sú funkcie komunitné fórum, výsledkový servis, prístup k účtu, súťaže v live stávkach, LIVE tipovanie vrátane živých prenosov, kompletná ponúka zápasov. Pre obe skupiny je tipovanie bezpečné kedykoľvek a kdekoľvek.  V ostatných mobilných zariadeniach stačí zadať adresu https://m.tipsport.sk a vstúpiť tak na internetové stránky Tipsportu prispôsobené týmto zariadeniam.

Registruj sa a získaj bonus až 2000€ na tipovanie

Vklady a výbery

Tipsport účet je možné nabiť prostredníctvom bankového prevodu, vkladom na pobočke, prostredníctvom platobnej karty či službami Skrill, sporopay, VÚBePlatby, TatraPay či paysafecard. Pri vkladoch na pobočke sa neplatí žiadny poplatok, ostatné možnosti sú spoplatňované podľa cenníkov bánk, zo strany Tipsportu sa žiadne poplatky neplatia (pri paysafecard sa platí poplatok 5%). Výber je možný buď na pobočke (bezplatne a už od 1 Eur), bankovým prevodom (minimálne 30 Eur) alebo prostredníctvom Skrill-u. Táto služba je spoplatnená podľa jednotlivých bánk a minimálny výber predstavuje 40 Eur.

You must be logged in to post a comment Login

Vlozit komentar